Powerwalker VFI 2000C LCD juodas kaina
Powerwalker VFI 2000C LCD juodas kaina
POWER WALKER „PowerWalker VFI 2000C“ LCD dviguba konversija (prisijungus) 2 kVA .. |
|
478.86 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
478.86 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
PowerWalker VFI 2000C LCD - UPS - 1600 |
|
478.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
478.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 00:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | POWER WALKER |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 4260074976564 |
| Architektūra | on-line |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 2000 |
| Galingumas | 1600w |
| Tipas | ups |
| Svoris | -kg |
| Matmenys | 397 x 220 x 145mm |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | rs-232, usb |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Aukštis | 22cm |
| Plotis | 14.5cm |
| Gylis | 39.7cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





















