Powerplus POWDPG75567 kaina
Powerplus POWDPG75567 kaina
Sodo įrankių rinkinys be akumuliatoriaus 2 vnt - įskaitant akumuliatorių, POWERP.. |
|
163.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Powerplus POWDPG75567 akumuliatorinis sodo įrankių rinkinys vejapjovė ir trimeri..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 226.13 € |
|
180.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorinių vejapjovių rinkinys Powerplus POWDPG75567, 20 VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.9 € |
|
201.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorinių vejapjovių rinkinys Powerplus POWDPG75567, 20 VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.9 € |
|
209.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 10:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | POWERPLUS |
| Kategorija | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5400338118180 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Pjovimo plotis | 34cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 65mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 30l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 14kg |
| Rodyti daugiau | |















