Blaupunkt CL3010 kaina
Blaupunkt CL3010 kaina
Blaupunkt 18 V Akumuliatorinė vejapjovė CL3010 |
|
101.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
101.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Blaupunkt CL3010 Lawn Mower 18VPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
132.36 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
132.36 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Blaupunkt CL3010 Lawn Mower 18V |
|
137.38 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
137.38 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blaupunkt CL3010 Lawn Mower 18V |
|
138.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
138.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Blaupunkt CL3010 Lawn Mower 18VIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
138.98 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
138.98 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Blaupunkt CL3010 Lawn Mower 18V |
|
154.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
154.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorinė vejapjovė Blaupunkt CL3010, 33 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199.9 € |
|
162.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Blaupunkt CL3010, 33 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199.9 € |
|
162.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 02:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLAUPUNKT |
| Kategorija | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5901750507496 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Galingumas | -w |
| Pjovimo plotis | 33cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 4 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 30l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Korpusas | aliumininis |
| Svoris | 10.3kg |
| Rodyti daugiau | |


























