Blaupunkt CL7010 kaina
Blaupunkt CL7010 kaina
Akumuliatorinė vejapjovė Blaupunkt CL7010, 43 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
175.32 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Blaupunkt CL7010, be akumuliatoriausKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 239.0 € |
|
175.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Blaupunkt akumuliatorinė vejapjovė CL7010, 2x18V, 43cm, be akumuliatorių ir krov.. |
|
147.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
147.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Akumuliatorinė vejapjovė Blaupunkt CL7010, 36 VYra sandėlyje. |
|
148.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
148.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Blaupunkt CL7010 Lawn Mower 36VPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
150.92 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
150.92 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Blaupunkt CL7010 Lawn Mower 36V |
|
152.86 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
152.86 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blaupunkt CL7010 Lawn Mower 36V |
|
155.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
155.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Blaupunkt CL7010 Lawn Mower 36VIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
158.47 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
158.47 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Blaupunkt CL7010 Lawn Mower 36V |
|
173.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
173.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Akumuliatorinė vejapjovė Blaupunkt CL7010, 43 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
175.32 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Blaupunkt CL7010, be akumuliatoriausKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 239.0 € |
|
175.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Blaupunkt CL7010, 43 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
178.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 02:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLAUPUNKT |
| Kategorija | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5901750507502 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40v |
| Pjovimo plotis | 43cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 50l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | aliumininis |
| Svoris | 11.5kg |
| Rodyti daugiau | |



























