Power Walker VI 1000 SB FR 1000VA kaina
Power Walker VI 1000 SB FR 1000VA kaina
UPS įtampos stabilizatorius PowerWalker, 600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € |
|
86.40 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius PowerWalker, 600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € |
|
86.40 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
POWERWALK VI 1000 SB FR Power Walker UPS Line-Interactive 1000VA SB FR, 3X PL 23.. |
|
86.40 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
86.40 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
PowerWalker 10121071 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 6.. |
|
86.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
86.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - PowerWalker 10121071 1 kVA 600 W 3 AC Išėji..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 102.0 € |
|
87.61 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Power Walker VI 1000 SB FRPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
88.24 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
88.24 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Power Walker VI 1000 SB FRIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
92.65 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
92.65 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
POWER WALKER UPS LINE-IN 1000VA SB FR |
|
93.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
93.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
PowerWalker 10121071 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 6.. |
|
94.27 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Power Walker VI 1000 SB FR, 1000VA 600W VI 1000 SB FR |
|
96.32 €
8 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 8 d.d. |
96.32 €
8 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 8 d.d. |
POWERWALKER VI 1000 SB FR UPS |
|
97.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
97.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
„PowerWalker 10121071“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), interaktyvus lin.. |
|
97.97 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
POWERWALKER VI 1000 SB FR UPS Line-Interactive 1000VA SB FR 3X PL 230V USB |
|
99.81 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.81 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Power Walker VI 1000 SB FRLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
106.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
POWERWALKER VI 1000 SB FR UPS Line-Interactive 1000VA SB FR 3X PL 230V USB |
|
107.61 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - PowerWalker 10121071 1 kVA 600 W 3 AC Išėji.. |
|
115.49 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
PowerWalker 10121071 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 6.. |
|
120.15 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 20:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | POWER WALKER |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 4260074980660 |
| Gamintojo kodas | vi 1000 sb fr |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 1min. |
| Galingumas (VA) | 1000 |
| Galingumas | 600w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 2.06kg |
| Išvesties jungtys | usb |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 4ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 2 |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 18.9cm |
| Plotis | 11cm |
| Gylis | 31.5cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |




































