Platinet PM1070 kaina
Platinet PM1070 kaina
Platinet PM1070R Red ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
7.62 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Platinet Universal Sports Kit, black (42926) |
|
7.95 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
7.95 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Platinet universalus sportinio telefono dėklo, tinkančio iki 5" telefonams, ir a..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.09 € |
|
10.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Platinet Universal Sports Kit, black (42926) |
|
10.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
10.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Platinet universalus sportinis komplektas, juodas (42926) |
|
11.26 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
11.26 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Platinet PM1070B 2in1, Black PM1070B |
|
13.12 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
13.12 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PLATINET |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5907595429269 |
| Tipas | laidinės ausinės, ausinės sportui |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | sportui |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 98db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Kita informacija | už ausies kabliukai (ear-hook) patogiam sportui; laidinės; intraauralinės (in-ear) |
| Jautrumas (dB/mW) | 98 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 190g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Rodyti daugiau | |



























