Monitorius Philips S Line 273S1/00 kaina
Monitorius Philips S Line 273S1/00 kaina
Monitorius Philips S-line 273S1 27' IPS FHD 1080p 75 Hz 300 cd/m²Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
184.98 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Monitorius Philips LCD Monitor 273S1/00 27 " IPS FHD 16:9 75 Hz 4 ms 19..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
185.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Monitorius Philips S-line 273S1/00, Juodos spalvos |
|
167.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
167.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips 273S1/ 00 27" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.89 eur/mėn |
|
167.36 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920.. |
|
168.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
168.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920.. |
|
168.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920..Daugiau |
|
170.32 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
PHILIPS | LCD Monitor | 273S1/00 | 27" | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 ..Daugiau |
|
170.57 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920.. |
|
171.52 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920.. |
|
171.52 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Philips 273S1, 27" 273S1/00 |
|
172.13 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
172.13 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920.. |
|
172.42 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Philips | LCD Monitor | 273S1 |
|
172.61 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
172.61 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920.. |
|
174.78 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920.. |
|
174.78 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920.. |
|
176.42 €
|
Į parduotuvę variantai.lt |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920..Daugiau |
|
177.02 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
177.02 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips S Line 273S1/00 computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full H.. |
|
177.87 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Philips S Line 273S1/00 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD.. |
|
180.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
180.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Monitorius Philips S-line 273S1 27' IPS FHD 1080p 75 Hz 300 cd/m²Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
184.98 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Monitorius Philips LCD Monitor 273S1/00 27 " IPS FHD 16:9 75 Hz 4 ms 19..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
185.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
PHILIPS 273S1/00 27" LCD Monitor IPS/1920x1080/16:9/300cd/m2/4ms/ HDMI USB DP |
|
189.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
189.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Philips | LCD Monitor | 273S1/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920.. |
|
192.18 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Philips S Line 273S1/00 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikseli.. |
|
209.00 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Philips S Line 273S1/00 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikseli.. |
|
234.29 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
„Philips S-line 273S1“ – LED monitorius – „Full HD“ (1080p) – 27 colių.. |
|
273.70 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 18:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 8712581799922 |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, usb-c |
| Kitos jungtys | displayport, 3.5 mm, ethernet, 4 x usb type-a |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 75hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178°/178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 75 hz x 85 khz |
| Taško dydis | 0.3114mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker-freelow blue light |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi, displayport, usb-c |
| Svoris | 6.8kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Palaikomos technologijos | smart image |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius, didelis monitorius |
| Rodyti daugiau | |






















































