NILFISK VP 100 kaina
NILFISK VP 100 kaina
Nilfisk VP 100 EU 10 l Trommel-Vakuum Trocken 880 W Staubbeutel (50000470) |
|
151.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
151.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys Nilfisk VP 100 EU |
|
185.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
185.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Nilfisk VP100 100 GOTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
193.91 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NILFISK |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5715492190553 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | metalinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 39cm |
| Plotis | 34cm |
| Gylis | 39.5cm |
| Svoris | 5.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 8.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | hepa 13 |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Kita informacija | numanomas žarnos ilgis ~1.9 m; rankinis laido vyniojimas viršuje |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Filtrų tipas | hepa h13 |
| Konstrukcija | 3 ratukai |
| Laido ilgis | 10m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |


























