Nilfisk Buddy II 18 T kaina
Nilfisk Buddy II 18 T kaina
Statybinis dulkių siurblys Nilfisk Buddy II 18 TKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.9 € |
|
90.79 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
90.79 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys Nilfisk Buddy II 18TKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
90.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nilfisk Buddy II 18T Black, Blue 18 L 1200 W |
|
83.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
83.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys NILFISK BIŪDAS II 18 D.s.18451134 |
|
83.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
83.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Nilfisk Buddy II 18 T, Blue/Black 18451134 |
|
84.12 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
84.12 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Statybinis dulkių siurblys Nilfisk Buddy II 18 TKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.9 € |
|
90.64 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
90.64 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Statybinis dulkių siurblys Nilfisk Buddy II 18 TKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.9 € |
|
90.79 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
90.79 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys Nilfisk Buddy II 18TKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
90.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nilfisk Buddy II 18 T, šlapio/sauso valymo dulkių siurblys (mėlynas/juodas) |
|
172.86 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Aspirateur eau et poussière puissant Nilfisk Buddy II 18 T |
|
191.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
191.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 08:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NILFISK |
| Kategorija | Pramoniniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5715492141432 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 1200w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | - |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 53cm |
| Plotis | 33cm |
| Gylis | 36cm |
| Svoris | 5.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 18l |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | 18l |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Filtrų tipas | antialerginis |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |





































