Indaplovė Midea MDWEF1433DSS-WC-EU kaina
Indaplovė Midea MDWEF1433DSS-WC-EU kaina
Midea Indaplovė MDWEF1433DSS-WC-EU 45 cmDaugiau |
|
492.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
492.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Indaplovė Midea MDWEF1433DSS-WC-EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 617.0 € Daugiau |
|
493.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea Indaplovė MDWEF1433DSS-WC-EU 45 cmDaugiau |
|
492.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
492.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Indaplovė Midea MDWEF1433DSS-WC-EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 617.0 € Daugiau |
|
493.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dishawsher MDWEF1433DSS-W 60 cm |
|
529.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
529.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 04:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 6939962626956 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | mdwef1433dss-wc-eu |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 59kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8.5l |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Rodyti daugiau | |




















