Šaldiklis Midea MDRC698FEE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRC698FEE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRC698FEE01, 83 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
455.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldiklis Midea MDRC698FEE01, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
455.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Midea Freezer mDRC698FEE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 545.0 € |
|
455.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Midea Freezer MDRC698FEE01 Energy efficiency class E Chest Free st.. |
|
545.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRC698FEE01, 83 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
455.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldiklis Midea MDRC698FEE01, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
455.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Midea MDRC698FEE01, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
455.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Midea MDRC698FEE01 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 75.83 eur/mėn |
|
455.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
455.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Midea Freezer mDRC698FEE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 545.0 € |
|
455.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea Šaldiklis | MDRC698FEE01 | Energijos vartojimo efektyvumo klasė E | Komoda.. |
|
462.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
462.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
498.92 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Šaldiklis Midea MDRC698FEE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
499.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
499.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
499.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
499.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
509.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
509.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
513.26 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
514.91 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
514.92 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
519.86 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
537.77 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
544.62 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
544.62 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Šaldiklis Midea Freezer MDRC698FEE01 Energy efficiency class E Chest Free st.. |
|
545.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRC698FEE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
545.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
545.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
556.16 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
556.16 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Freezer | MDRC698FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
598.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
598.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6940461939683 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | - |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 298kwh |
| Bendra talpa | -l |
| Temperatūra | -16 / -24 |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 20kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 83cm |
| Plotis | 153cm |
| Gylis | 73.5cm |
| Svoris | 105kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | ratai lengvesniam pervežimui; mechaninis užraktas su raktu |
| Rodyti daugiau | |


































