Šaldiklis Midea MDRC564FEE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRC564FEE01 kaina
Midea MDRC564FEE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 430.09 € |
|
301.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
IŠPARDAVIMAS. Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest |..Daugiau |
|
306.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
306.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SALE OUT. Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Fre..Daugiau |
|
306.13 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
SALE OUT. Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Fre..Daugiau |
|
306.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
SALE OUT. Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Fre..Daugiau |
|
317.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
317.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SALE OUT. Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Fre..Daugiau |
|
320.71 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea MDRC564FEE01 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 53.71 eur/mėn |
|
322.28 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
322.28 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRC564FEE01, 82.5 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
335.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea Šaldiklis | MDRC564FEE01 | Energijos vartojimo efektyvumo klasė E | Komoda.. |
|
369.97 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
369.97 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea Zamrażarka Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Ches.. |
|
378.66 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
379.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldiklis Midea MDRC564FEE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
408.94 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
411.72 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
411.73 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Chest Freezer Midea MDRC564FEE01 Energy Efficiency Class E Freestanding He.. |
|
412.83 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
415.68 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
427.78 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
427.78 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Šaldiklis Midea Freezer MDRC564FEE01 Energy efficiency class E Chest Free st.. |
|
435.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRC564FEE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
435.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
435.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
435.48 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6940461936446 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | mdrc564fee01 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 269kwh |
| Bendra talpa | 418l |
| Temperatūra | +10 / -24 |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 50val. |
| Užšaldymo galia | 19kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 44db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 82.5cm |
| Plotis | 141.6cm |
| Gylis | 75cm |
| Svoris | 59.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Rodyti daugiau | |



































