Šaldiklis Midea MDRC152FEE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRC152FEE01 kaina
Šaldymo dėžė Midea MDRC152FEE01Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldiklis Midea MDRC152FEE01, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160.9 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Midea MDRC152FEE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.99 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
IŠPARDAVIMAS. Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest |..Daugiau |
|
108.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
108.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SALE OUT. Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Fre..Daugiau |
|
108.61 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
SALE OUT. Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Fre..Daugiau |
|
108.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
SALE OUT. Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Fre.. |
|
111.72 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
SALE OUT. Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Fre.. |
|
113.79 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
SALE OUT. Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Fre..Daugiau |
|
115.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
115.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldymo dėžė Midea MDRC152FEE01Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldiklis Midea MDRC152FEE01, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160.9 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Midea MDRC152FEE01, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160.9 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Midea MDRC152FEE01 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.50 eur/mėn |
|
129.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
129.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Midea MDRC152FEE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.99 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Midea MDRC152FEE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
149.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
149.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Zamrażarka Midea Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E .. |
|
153.84 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
155.23 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
155.23 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Šaldiklis | MDRC152FEE01 | Energijos vartojimo efektyvumo klasė E | Komoda.. |
|
155.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
155.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldymo dėžė Midea MDRC152FEE01 Freezer, E, Chest, Free standing, Height 85 cm, .. |
|
156.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
MIDEA MDRC152FEE01Turime sandėlyje.Pristatymas per 48 val.OFICIALUS PARTNERIS,OFICIALI GARANTIJA.Plačiau: |
|
157.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
157.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
161.15 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
162.36 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
162.62 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Šaldiklis Midea Freezer MDRC152FEE01 Energy efficiency class E Chest Free st.. |
|
167.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRC152FEE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
167.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
167.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
167.33 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
167.33 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6940461935500 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | mdrc152fee01 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 169kwh |
| Bendra talpa | 99l |
| Temperatūra | +10 / -24 |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 17val. |
| Užšaldymo galia | 4.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 54.5cm |
| Gylis | 49.5cm |
| Svoris | 23.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | 1 krepšys; temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |


































