Mikrobangų krosnelė Midea MAG25XF kaina
Mikrobangų krosnelė Midea MAG25XF kaina
Mikrobangų krosnelė Midea MAG25XFKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
88.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea MAG25XFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė su griliu, 25 L talpos ir 800 W galios Juo.. |
|
87.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea MAG25XFKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149 € |
|
88.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea MAG25XF mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.00 eur/mėn |
|
89.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
89.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Midea MAG25XFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea MAG25XFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea MAG25XFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
118.19 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
118.19 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Midea Microwave orkaitė | MAG25XF | Free standing | 25 L | 8.. |
|
118.19 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
118.19 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
119.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
120.62 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
120.62 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
120.95 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
120.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
120.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
122.52 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
MIDEA Microwave | MAG25XF | Freestanding | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
123.24 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
123.25 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
123.26 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea MAG25XF, Black MAG25XF |
|
124.53 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
124.53 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
124.58 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
124.58 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black MA.. |
|
126.71 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
128.50 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | Black |
|
130.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
130.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Midea Microwave oven | MAG25XF | Free standing | 25 L | 800 W | Grill | BlackKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
131.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
131.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Midea Microwave oven MAG25XF Free standing 25 L 800 W G.. |
|
136.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea MAG25XFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
136.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
136.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 15:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4048164118335 |
| Gamintojo kodas | mag25xf |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 46.9cm |
| Gylis | 37.7cm |
| Svoris | -kg |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | elektroninis valdymas, led ekranas, grilio funkcija, laisvai statoma konstrukcija |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |





























