Mikrobangų krosnelė Midea MAC23XF kaina
Mikrobangų krosnelė Midea MAC23XF kaina
Mikrobangų krosnelė Midea MAC23XF, 23 L, 800 WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
125.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė su konvekcija ir griliu, 23 L talpos ir 80.. |
|
110.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Midea MAC23XF mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.63 eur/mėn |
|
111.75 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
111.75 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Midea MAC23XF, 23 L, 800 WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
125.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea MAC23XFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
125.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
125.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
149.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
150.87 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
150.87 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
151.44 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
151.44 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
151.44 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
151.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
151.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
152.16 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
MIDEA Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
152.91 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Midea MAC23XF, Black MAC23XF |
|
154.76 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
154.76 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
155.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
155.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
158.66 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
158.75 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea Microwave Oven MAC23XF Free standing 23 L 800 W C.. |
|
163.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea MAC23XFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
163.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
163.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri.. |
|
163.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
163.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 W | Convection | Gri..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
164.43 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
164.43 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 23 L | 800 .. |
|
165.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
165.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4048164118342 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 46.9cm |
| Gylis | 41.5cm |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 800w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | + |
| Kita informacija | nerūdijančio plieno kamera; konvekcija ir grilis; komplekte grilio grotelės. |
| Rodyti daugiau | |


































