Microsoft 8KX-00036 kaina
Microsoft 8KX-00036 kaina
Microsoft 8KX-00036 Camo kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
25.99 €
59-60 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 59-60 d.d. |
25.99 €
59-60 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 59-60 d.d. |
Microsoft Bluetooth Mouse Camo 8KX-00036 Wireless, Green | Turime sandėlyje | IT.. |
|
30.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
30.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MICROSOFT |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 889842828191 |
| Gamintojo kodas | 8kx-00036 |
| Pelės tipas | belaidė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 3 |
| Maitinimo šaltinis | baterija |
| Paskirtis | universalus |
| Matmenys | 100.4 x 58.2 x 38.3mm |
| Svoris | 78g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | bluetooth, windows |
| Reikalingi elementai | + |
| Elementų tipas | aa |
| Elementų skaičius | 1 |
| Kita informacija | veikimo atstumas: 10 m |
| Rodyti daugiau | |




































