Microsoft 8KX-00027 kaina
Microsoft 8KX-00027 kaina
Microsoft 8KX-00027 Bluetooth Mouse CamoKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.99 € |
|
23.13 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 03:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MICROSOFT |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 889842828115 |
| Pelės tipas | belaidė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 3 |
| Maitinimo šaltinis | baterija |
| Paskirtis | universalus |
| Matmenys | 100.4 x 58.2 x 38.3mm |
| Svoris | 78g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | bluetooth, windows |
| Reikalingi elementai | + |
| Elementų tipas | aa |
| Elementų skaičius | 1 |
| Kita informacija | veikimo atstumas: 10 m |
| Rodyti daugiau | |



































