Mercusys MW300UH kaina
Mercusys MW300UH kaina
Mercusys High Gain Wireless USB Adapter MW300UHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 13.45 € |
|
9.45 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bevielio tinklo adapteris Mercusys MW300UHKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 17.09 € |
|
13.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mercusys MW300UH network card WiFi N300 USB |
|
7.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
7.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mercusys | High Gain Wireless USB Adapter | MW300UH |
|
8.05 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
8.05 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mercusys MW300UH tinklo įrenginį10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
8.37 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
8.37 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Mercusys | High Gain Wireless USB Adapter | MW300UHKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
9.17 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
9.17 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mercusys High Gain Wireless USB Adapter MW300UHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 13.45 € |
|
9.45 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TP-Link Mercusys | Didelio stiprumo belaidis USB adapteris | MW300UH |
|
10.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
10.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mercusys | High Gain Wireless USB Adapter | MW300UH |
|
11.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
11.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mercusys | High Gain Wireless USB Adapter | MW300UH |
|
11.46 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
11.46 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Bevielio tinklo adapteris Mercusys MW300UHKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 17.09 € |
|
13.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bevielio tinklo adapteris Mercusys MW300UHKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 17.09 € |
|
13.49 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Kitas kompiuterio priedas MERCUSYS High Gain Wireless USB Adapter MW300UHDaugiau |
|
14.44 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Mercusys | High Gain Wireless USB Adapter | MW300UHPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
14.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
14.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mercusys High Gain Wireless USB Adapter MW300UH |
|
14.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
14.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mercusys | High Gain Wireless USB Adapter | MW300UHIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
15.79 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
15.79 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 20:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MERCUSYS |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6935364099602 |
| Tipas | wifi adapteris |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 300mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Operacinė sistema | windows 8, windows 7, windows 10, windows xp, windows 8.1 |
| Wi-Fi | + |
| Kodavimas | 64/128 bitų wep, wpa/wpa2-psk |
| Duomenų perdavimo sparta | 300 |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4 - 2.4835 ghz |
| USB jungtys | 1 |
| Antena | 5 dbi |
| Antenos tipas | išorinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 21.7mm |
| Plotis | 113.2mm |
| Gylis | 63.8mm |
| Palaikomos technologijos | wps |
| Gamintojo kodas | mw300uh |
| Rodyti daugiau | |











































