Mercusys MW300UM kaina
Mercusys MW300UM kaina
Belaidis USB adapteris Mercusys MW300UMTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
8.63 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
8.63 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Bevielio tinklo adapteris MercusysKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.79 € |
|
11.14 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mercusys N300 Wireless Mini USB Adapter |
|
6.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
6.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mercusys MW300UM tinklo įrenginį10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
8.63 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Belaidis USB adapteris Mercusys MW300UMTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
8.63 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
8.63 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Belaidis adapteris 300MBPS USB MINI |
|
9.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
9.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Bevielio tinklo adapteris MercusysKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.79 € |
|
11.14 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
TP-Link „Mercusys“ | Belaidis mini USB adapteris | MW300UMDaugiau |
|
11.14 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
11.14 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Bevielio tinklo adapteris MercusysKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.79 € |
|
11.14 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mercusys MW300UM. N300 Wireless Mini USB Adapter MW300UM |
|
11.39 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
11.39 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Tp-Link Network interface controller Mercusys MW300UM Mini WiFi N300 USB 2.0 |
|
11.57 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Mercusys Bevielis Mini USB Adapteris MW300UM, 300 Mbit/s, 2.4 GHz, USB, Juodas, .. |
|
12.30 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
TP-LINK Mercusys MW300UM Mini N300 WiFi USB 2.0 Network Interface Controller |
|
12.69 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mercusys MW300UM Mini WiFi N300 USB 2.0 Network interface controller |
|
12.79 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Mercusys Wireless Mini USB Adapter MW300UM |
|
13.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
13.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 21:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MERCUSYS |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6957939000349 |
| Tipas | wifi adapteris |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 300mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Operacinė sistema | windows 7, windows 10, windows xp, windows 8.1 |
| Wi-Fi | + |
| Kodavimas | 64/128 bitų wep, wpa/wpa2-psk |
| Duomenų perdavimo sparta | 300 |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4 - 2.4835 ghz |
| USB jungtys | - |
| Antena | 1x vidinė |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 42.9mm |
| Plotis | 17.2mm |
| Gylis | 8.5mm |
| Palaikomos technologijos | wps |
| Gamintojo kodas | mw300um |
| Rodyti daugiau | |















































