Mercusys MB230-4G kaina
Mercusys MB230-4G kaina
Mercusys 4G+ Cat6 AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router |
|
66.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
66.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Wireless Dual Band Gigabit Router | MB230-4G | 300 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s |.. |
|
67.61 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Mercusys MB230-4G 4G+ LTE Router AC1200Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
69.55 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
69.55 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Mercusys Wireless Dual Band Gigabit Maršrutizatorius | MB230-4G | 300 Mbit/s | 1.. |
|
69.55 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
69.55 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Tp-Link MB230-4G 4G+ LTE Router AC1200 tinklo įrenginį10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
69.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mercusys MB230-4G LTE 4G+ Cat6Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.9 € |
|
69.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mercusys MB230-4G 4G+ LTE Router AC1200Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
73.03 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
73.03 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Mercusys MB230-4G belaidis maršrutizatorius Gigabitinis eternetas Dviguba juosta.. |
|
76.35 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Mercusys belaidis maršrutizatorius MB230-4G, 4G+ Cat6, 1200 Mbit/s, Dual Band, 6.. |
|
78.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Wireless Dual Band Gigabit Router | MB230-4G | 300 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s |.. |
|
80.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Maršrutizatoriai MERCUSYS WRL ROUTER 1200MBPS 4G+/DUAL BAND MB230-4G |
|
83.05 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
„Mercusys MB230-4G AC1200 Wi-Fi 4G LTE“ maršrutizatorius, 300 MB LTE modemas |
|
138.86 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 20:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6957939001827 |
| Tipas | 4g maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 300mbps |
| SIM kortelės lizdas | + |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Protokolo palaikymas | 802.11a,b,g,n,ac |
| Kodavimas | wpa2/wpa3 mix |
| Duomenų perdavimo sparta | 867 |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4ghz/5ghz |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antena | vidinė |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Plotis | 95mm |
| Gylis | 61mm |
| Gamintojo kodas | mb110-4g |
| Rodyti daugiau | |























































