Kavos aparatas Melitta 1025-16 kaina
Kavos aparatas Melitta 1025-16 kaina
Kavos aparatas Melitta 1025-16 Lašėjimo 1.25 L |
|
129.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
129.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 06:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MELITTA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4006508222483 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1080w |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 10cm |
| Gylis | 10cm |
| Svoris | 3.46kg |
| Gaminamos kavos tipas | espresas, juoda kava |
| Vandens talpa | 1.25l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Ekranas | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Kita informacija | filtrų dydis 1x4; Į komplektaciją popieriniai filtrai neįeina. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |




























