Logitech POP Keys, Wireless Mechanical, DAYDREAMMINT, SWE/NORDIC
Logitech POP Keys, Wireless Mechanical, DAYDREAMMINT, SWE/NORDIC
LOGITECH POP Keys Bluetooth Mechanical Keyboard - DAYDREAM_MINT - NORDIC |
|
106.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
106.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-02 01:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206101609 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | universali |
| Apšvietimas | - |
| Aukštis | 3.54cm |
| Gylis | 13.84cm |
| Svoris | 0.779kg |



















