Logitech MX Keys Mini, US, grafito kaina
Logitech MX Keys Mini, US, grafito kaina
Belaidė kompiuterio klaviatūra Logitech MX Keys Mini, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € |
|
91.92 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Logitech MX Keys Mini, US, pilka - KlaviatūraNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Logitech MX Keys Mini Minimalistinis Belaidis Apšviestas Klaviatūra |
|
84.48 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Belaidė kompiuterio klaviatūra Logitech MX Keys Mini, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € |
|
91.92 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Belaidė kompiuterio klaviatūra Logitech MX Keys Mini, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € |
|
91.92 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Logitech MX Keys Mini minimalistinė belaidė apšviesta klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.19 eur/mėn |
|
91.92 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Belaidė klaviatūra Logitech MX Keys Mini, Grafito spalvosDaugiau |
|
91.92 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
91.92 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
LOGITECH MX Keys Mini membraninė belaidė klaviatūra su apšvietimu (English Layou..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
99.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Logitech MX Keys mini, Wireless, US 920-010498 |
|
99.27 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
99.27 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Logitech Master MX Keys Mini klaviatūra Biuras RD belaidis ryšys + „Bluetooth“ Q.. |
|
102.02 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard RF Wireless + Blu.. |
|
111.27 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard RF Wireless + Blu.. |
|
111.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
111.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech MX Keys Mini KeyboardPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
113.40 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
113.40 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
LOGITECH MX Keys Mini Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE - US INT'L | 920.. |
|
113.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
113.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LOGITECH MX Keys Mini Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE - US INT'L |
|
118.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
118.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Logitech MX Keys Mini KeyboardIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
119.07 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
119.07 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Logitech MX Keys Mini, US, pilka - KlaviatūraNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
LOGITECH MX Keys Mini Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE - US INT'L |
|
124.19 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Logitech Master MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated KeyboardDaugiau |
|
141.38 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 21:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206099029 |
| Gamintojo kodas | 920-010498 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | darbui |
| Mygtukų skaičius | 80vnt. |
| Kabelio ilgis | -m |
| Klaviatūros tipas | mini |
| Apšvietimas | + |
| Komplektacija | klaviatūra |
| Palaikomos aplinkos | linux, android, windows 10 |
| Palaikomos technologijos | bluetooth |
| Plotis | 29.6cm |
| Aukštis | 2.1cm |
| Gylis | 13.2cm |
| Svoris | 0.505kg |
| Rodyti daugiau | |



















































