Logitech MK270, belaidė, juoda kaina
Logitech MK270, belaidė, juoda kaina
Logitech Wireless Combo MK270 |
|
33.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
33.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
WIRELESS DESKTOP MK270/SPANISH LAYOUTPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
39.25 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
39.25 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
WIRELESS DESKTOP MK270/SPANISH LAYOUTIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
41.21 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
41.21 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
LOGITECH MK270 Wireless Combo Keyboard-Mouse Set KeyboardMouseSet US (920-004513.. |
|
41.28 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Klaviatūra ir pelė Logitech MK270 (920-004513) |
|
42.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
42.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Įvesties įrenginys - Logitech MK270 Wireless Combo (pilno dydžio klaviatūra, kom.. |
|
49.19 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Įvesties įrenginys - Logitech MK270 Wireless Combo (pilno dydžio klaviatūra, kom..Daugiau |
|
57.35 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 06:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206039193 |
| Gamintojo kodas | 920-004513 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | ispanų (es) |
| Paskirtis | darbui |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Apšvietimas | - |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Komplektacija | klaviatūra, pelė |
| Palaikomos aplinkos | windows 7, windows 8, windows 10 |
| Palaikomos technologijos | usb |
| Plotis | 44.1cm |
| Aukštis | 1.8cm |
| Gylis | 14.9cm |
| Svoris | 0.498kg |
| Rodyti daugiau | |






















