Logitech MK120, US, juoda kaina
Logitech MK120, US, juoda kaina
Laidinis klaviatūros ir pelės komplektas Logitech Desktop DESKTOP MK120, EN, juo..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.49 € |
|
16.69 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Klaviatūros ir pelės rinkinys Logitech MK120, laidinis, juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.99 € |
|
17.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laidinis klaviatūros ir pelės komplektas Logitech Desktop DESKTOP MK120, EN, juo..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.49 € |
|
16.69 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinis klaviatūros ir pelės komplektas Logitech Desktop DESKTOP MK120, EN, juo..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.49 € |
|
16.69 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Klaviatūros ir pelės rinkinys Logitech MK120, laidinis, juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.99 € |
|
17.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Logitech MK120, Combo, US 920-002563 |
|
20.70 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
20.70 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
"Logitech LGT-MK120-USPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
24.05 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
24.05 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
MK120 Desktop 920-002563 |
|
24.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
24.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
"Logitech LGT-MK120-USIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
25.49 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
25.49 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Logitech MK120 (EN) klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
25.99 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
25.99 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
LOGITECH DESKTOP MK120 US | 920-002563 |
|
26.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
26.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LOGITECH DESKTOP MK120 US |
|
26.76 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
26.76 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Keyboard and Mouse Kit LOGITECH DESKTOP MK120 US International Wired Spill-Resis.. |
|
31.99 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
31.99 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
LOGITECH DESKTOP MK120 US |
|
32.09 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
32.09 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech klaviatūros ir pelės rinkinys MK120 US |
|
32.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
32.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
Klaviatūra Logitech Desktop MK120, su laidu, USB, Mechaninė, QWERTY, Juodas, su .. |
|
38.30 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
38.30 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 10:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206020672 |
| Gamintojo kodas | 920-002563 |
| Tipas | rinkinys |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | darbui |
| Mygtukų skaičius | -vnt. |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Apšvietimas | - |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Suderinama su šiais įrenginiais | |
| Palaikomos technologijos | usb, plug & play |
| Plotis | 46.8cm |
| Aukštis | 4.6cm |
| Gylis | 22.7cm |
| Svoris | 0.8kg |
| Rodyti daugiau | |






























































