Šaldytuvas Liebherr ICNd 5133 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICNd 5133 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Plus ICNd 5133Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1979 € |
|
1678.91 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Liebherr ICNd 5133 |
|
1759.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1759.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Liebherr Plus NoFrost, 254 L, aukštis 177 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1799.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
LIEBHERR ICNd 5133 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1619.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1619.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5133 Plus NoFrostYra sandėlyje. |
|
1619.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1619.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5133Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1678.91 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1678.91 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Plus ICNd 5133Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1979 € |
|
1678.91 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Plus ICNd 5133Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1979 € |
|
1678.91 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Liebherr ICNd5133 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 279.82 eur/mėn |
|
1678.91 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
1678.91 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5133Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1678.91 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1678.91 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr ICNd 5133 |
|
1759.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1759.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Liebherr Plus NoFrost, 254 L, aukštis 177 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1799.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 18:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803117551 |
| Gamintojo kodas | icnd 5133 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 183kwh |
| Bendra talpa | 254l |
| Šaldytuvo talpa | 183l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, bottletimer, superfrost |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 63.9kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |

































