Šaldytuvas Liebherr ICBNd 5173 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICBNd 5173 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis LIEBHERR ICBNd 5173 Peak BioFresh NoFrost |
|
2048.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis LIEBHERR ICBNd 5173 Peak BioFresh NoFrost 177c.. |
|
2079.00 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNd 5173 PeakPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2079.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNd 5173 PeakIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2141.37 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-05 19:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803044130 |
| Gamintojo kodas | icbnd 5173 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 208kwh |
| Bendra talpa | 244l |
| Šaldytuvo talpa | 173l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 75kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Rodyti daugiau | |

























