Šaldytuvas Liebherr CNsff 5204 kaina
Šaldytuvas Liebherr CNsff 5204 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803090892 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 317kwh |
| Bendra talpa | 319l |
| Šaldytuvo talpa | 187l |
| Šaldiklio talpa | 132l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 187cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 87kg |
| Rodyti daugiau | |
























