Šaldytuvas Liebherr CNd 5704 kaina
Šaldytuvas Liebherr CNd 5704 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Pure CNd 5704Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1069 € |
|
881.02 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Liebherr CNd 5704 Pure NoFrost |
|
939.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
939.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
LIEBHERR CNd 5704 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
839.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
839.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr CNd 5704 Pure NoFrostYra sandėlyje. |
|
839.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
839.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Liebherr CNd5704 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 86.90 eur/mėn |
|
869.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Liebherr CNd 5704Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
869.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
869.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr CNd 5704Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
881.02 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
881.02 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Pure CNd 5704Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1069 € |
|
881.02 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Pure CNd 5704Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1069 € |
|
899.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldiklis Liebherr CNd 5704 Pure NoFrost |
|
939.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
939.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 18:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803091165 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 210kwh |
| Bendra talpa | 359l |
| Šaldytuvo talpa | 227l |
| Šaldiklio talpa | 132l |
| Temperatūra šaldiklyje | -26ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 201.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 80kg |
| Rodyti daugiau | |






























