Šaldytuvas Liebherr CNsdd 5223 kaina
Šaldytuvas Liebherr CNsdd 5223 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-17 11:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803071815 |
| Gamintojo kodas | cnsdd 5223-20 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 201kwh |
| Bendra talpa | 330l |
| Šaldytuvo talpa | 227l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 185.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 76kg |
| Energijos sąnaudos | 0.55kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | butelių lentyna |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | nofrost plus |
| STAR klasė | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Rodyti daugiau | |

























