Šaldytuvas Liebherr CNsdb 5223 kaina
Šaldytuvas Liebherr CNsdb 5223 kaina
Šaldytuvas Liebherr CNsdb 5223Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1165.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Šaldytuvas Liebherr CNsdb 5223Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1199.95 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-05 20:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803126997 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 128kwh |
| Bendra talpa | 330l |
| Šaldytuvo talpa | 227l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Temperatūra šaldiklyje | +2 / +8ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 185.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 74.5kg |
| Rodyti daugiau | |





























