Šaldytuvas Liebherr CBNsfc 572i kaina
Šaldytuvas Liebherr CBNsfc 572i kaina
LIEBHERR CBNsfc 572i ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
1175.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1175.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas-šaldiklis LIEBHERR CBNsfc 572i PlusTurime parduotuvėje Daugiau |
|
1175.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Šaldytuvas Liebherr CBNsfc 572iYra sandėlyje. |
|
1185.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1185.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LIEBHERR CBNsfc 572i |
|
1199.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1199.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr CBNsfc 572iPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1218.90 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1218.90 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
LIEBHERR CBNsfc 572i Plus BioFresh NoFrost Šaldytuvas-šaldiklisDaugiau |
|
1218.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1218.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr CBNsfc572i šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 123.49 eur/mėn |
|
1234.93 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Liebherr CBNsfc 572iIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1249.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1249.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Liebherr, Plus BioFresh, NoFrost, 360 L, aukštis 202 cm, sidabro spalvos - Šaldy..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1249.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1249.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803129158 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 181kwh |
| Bendra talpa | 361l |
| Šaldytuvo talpa | 258l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15°c / -26°cºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 201.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 78.2kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Rodyti daugiau | |
































