HP 125, laidinė, juoda kaina
HP 125, laidinė, juoda kaina
HP 125, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 10.85 € |
|
9.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hewlett Packard HP 125 265A9AA |
|
11.95 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
11.95 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
HP 125 Wired Mouse |
|
15.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
15.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
HP HP125 kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
15.59 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Hewlett Packard (HP) HP 125 - Pelė - su laidu - USB - juodas |
|
16.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
16.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 08:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HP |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 195161002472 |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | laidinis |
| Mygtukai | 3 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Paskirtis | universalus |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 36 x 63 x 112mm |
| Svoris | 80g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | windows 7, macos, windows 8, windows 8.1 |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | 3 mygtukai |
| Rodyti daugiau | |






























