Dulkių siurblys Hoover HP330ALG kaina
Dulkių siurblys Hoover HP330ALG kaina
Hoover H-POWER 300 HP330ALG 011 Cilindrinis dulkių siurblys 850 W |
|
89.00 €
|
Į parduotuvę good-price.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 11:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8059019049533 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 850w |
| Maitinimas | tinklas |
| Vamzdis | aliuminis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis, dulkių talpa |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 30cm |
| Svoris | 4.49kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |





























