Hoover HFX20P kaina
Hoover HFX20P kaina
Dulkių siurblys Hoover HFX20P |
|
349.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
349.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Hoover HFX20PKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 433.0 € |
|
376.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Hoover HFX20P | 8059019065373 |
|
330.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
330.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys Hoover HFX20P 011Yra sandėlyje. |
|
339.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
339.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Hoover HFX20P |
|
349.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
349.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Hoover HFX20PKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 433.0 € |
|
376.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 13:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8059019065373 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Energijos efektyvumo klasė | netaikoma |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | netaikoma |
| Kilimo valymo kokybės klasė | netaikoma |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 1124cm |
| Plotis | 202cm |
| Gylis | 258cm |
| Svoris | 3.7kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.2l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Dulkių išleidimo klasė | netaikoma |
| Maksimalus triukšmo lygis | 84db |
| Filtrų tipas | hepa h12 |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus įtampa | 21.6v |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Išimamas rankinis siurblys | - |
| Veikimo laikas | 60min |
| Rodyti daugiau | |




















