Hoover HFX10P011 kaina
Hoover HFX10P011 kaina
HOOVER HFX10P 011Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 490.0 € |
|
399.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Siurblys Hoover HFX10P 011 |
|
399.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
399.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Hoover HFX10P 011Yra sandėlyje. |
|
379.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
379.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Siurblys Hoover HFX10P 011 | 8059019065830 |
|
385.35 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
385.35 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
HOOVER HFX10P 011Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 490.0 € |
|
399.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Siurblys Hoover HFX10P 011 |
|
399.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
399.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8059019065830 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 1124cm |
| Plotis | 202cm |
| Gylis | 258cm |
| Svoris | 3.7kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.2l |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis gyvūnų plaukams, antgalis kilimams, antgalis kietiems paviršiams |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 21.6v |
| Akumuliatoriaus talpa | 4000mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | - |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Įkrovimo laikas | 3,5min |
| Veikimo laikas | 30min |
| Savybės | motorinis šepetys |
| Rodyti daugiau | |























