Šaldiklis Hisense FT247D4AWYLE kaina
Šaldiklis Hisense FT247D4AWYLE kaina
Šaldiklis Hisense FT247D4AWYLEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
159.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
159.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldiklis Hisense FT247D4AWYLEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
159.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
159.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-24 18:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6921727072696 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 198kwh |
| Bendra talpa | 190l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 89.1cm |
| Gylis | 56cm |
| Svoris | -kg |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita informacija | temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |


















