Orkaitė Hisense BSA66334PBDG kaina
Orkaitė Hisense BSA66334PBDG kaina
Hisense, 77 L, pirolizė, juoda - Įmontuojama orkaitėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
519.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-12-01 01:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 3838782833984 |
| Gamintojo kodas | bsa66334pbdg |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.03 |
| Energijos klasė | a+ |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3500w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.4cm |
| Orkaitės tūris | 77l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis, mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 2vnt. |
| Mėsos termometras | + |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Funkcijos | funkcija pica / duona, apatinis šildytuvas + ventiliatorius, viršutinis ir apatinis šildymas, konvekcijos kepimas, atitirpinimas |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai, grilis, mėsos termometras |
| Rodyti daugiau | |















