Šaldytuvas Heinner HMB-HM41SE kaina
Šaldytuvas Heinner HMB-HM41SE kaina
Heinner HMB-HM41SE++ šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.15 eur/mėn |
|
126.89 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
126.89 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldiklis FRIGIDER MINI-BAR HEINNER HMB-HM41SE++ |
|
126.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
126.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Minibaras HMB-HM41SE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
130.27 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
130.27 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Minibaras HMB-HM41SE++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
133.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
133.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5949494019356 |
| Gamintojo kodas | hmb-hm41se++ |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 41l |
| Šaldytuvo talpa | 41l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 51cm |
| Gylis | 47cm |
| Svoris | 15kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 1 |
| Rodyti daugiau | |



















