Viryklė Heinner HFSC-V50WH kaina
Viryklė Heinner HFSC-V50WH kaina
Dujinė viryklė HFSC-V50WH HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
230.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
230.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-21 09:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949088546435 |
| Gamintojo kodas | hfsc-v50wh |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 49.5cm |
| Gylis | 50cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | - |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Rodyti daugiau | |

















