Viryklė Heinner HFSC-S60LITGC-BK kaina
Viryklė Heinner HFSC-S60LITGC-BK kaina
Kombinuota dujinė viryklė HFSC-S60LITGC-BK HEINNER |
|
295.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
295.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HFSC-S60LITGC-BK viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.32 eur/mėn |
|
295.89 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
295.89 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 17:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949494046413 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 86cm |
| Plotis | 49.8cm |
| Gylis | 61cm |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | + |
| Rodyti daugiau | |
















