Šaldiklis Heinner HFF-HS155NFE kaina
Šaldiklis Heinner HFF-HS155NFE kaina
Šaldiklis HFF-HS155NFE++ HEINNER |
|
339.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
339.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HFF-HS155NFE++ šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.65 eur/mėn |
|
339.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
339.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis HFF-HS155NFE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
354.78 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
354.78 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 17:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494022004 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 205kwh |
| Bendra talpa | 155l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 143.4cm |
| Plotis | 55.9cm |
| Gylis | 61.4cm |
| Svoris | 44kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Rodyti daugiau | |















