Šaldiklis Heinner HFF-V188BKE kaina
Šaldiklis Heinner HFF-V188BKE kaina
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-V188BKE++ |
|
349.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
349.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HFF-V188BKE++ šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 58.30 eur/mėn |
|
349.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
349.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-V188BKE++ |
|
349.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
349.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis HFF-V188BKE++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
352.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
352.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldiklis HFF-V188BKE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
362.63 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
362.63 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494023377 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | hff-v188bke++ |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 187l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 9.1kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 145.5cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | -kg |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita informacija | 6 skyriai; apverčiamos durelės; statinis aušinimas; mechaninis termostatas |
| Rodyti daugiau | |

















