Heinner HFF-BIM212NFCE++ kaina
Heinner HFF-BIM212NFCE++ kaina
Įmontuojama Šaldiklis HFF-BIM212NFCE++ HEINNER |
|
519.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
519.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HFF-BIM212NFCE++ šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 86.63 eur/mėn |
|
519.79 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
519.79 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Įmontuojama Šaldiklis HFF-BIM212NFCE++ HEINNER |
|
519.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
519.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojama Šaldiklis HFF-BIM212NFCE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
533.16 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
533.16 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 14:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494044426 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | hff-bim212nfce++ |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 236kwh |
| Bendra talpa | 212l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Aukštis | 178.5cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 178.5cm |
| Svoris | 65kg |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Rodyti daugiau | |













