Šaldytuvas Heinner HF-V255E kaina
Šaldytuvas Heinner HF-V255E kaina
Šaldytuvas one door HF-V255E++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
310.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HF-V255E++Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 326.82 € |
|
310.47 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Heinner HF-V255E++ šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.99 eur/mėn |
|
289.89 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis FRIGIDER HEINNER HF-V255E++ |
|
289.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
289.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas one door HF-V255E++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
302.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
302.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas one door HF-V255E++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
310.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HF-V255E++Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 326.82 € |
|
310.47 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 13:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5949494023155 |
| Gamintojo kodas | hf-v255e++ |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 255l |
| Šaldytuvo talpa | 255l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 145.5cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 50kg |
| Rodyti daugiau | |














