Šaldytuvas Heinner HF-V122E kaina
Šaldytuvas Heinner HF-V122E kaina
Heinner HF-V122E++ šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.97 eur/mėn |
|
215.79 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
215.79 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldytuvas FRIGIDER HEINNER HF-V122E++ |
|
215.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
215.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas HF-V122E++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
223.66 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
223.66 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 18:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5949494023131 |
| Gamintojo kodas | hf-v122e++ |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 122l |
| Šaldytuvo talpa | 105l |
| Šaldiklio talpa | 17l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 2.6kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 83.8cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 40kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | apverčiamos durelės; chromuota rankenos apdaila |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Rodyti daugiau | |

















