Green Cell UPS06 600VA, 360 W kaina
Green Cell UPS06 600VA, 360 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS06, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 75.9 € |
|
65.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Green Cell UPS AIO 600VA 360W“Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.0 € |
|
65.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Green Cell UPS06 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 600 VA 360 .. |
|
65.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
65.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS06, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 75.9 € |
|
65.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS06, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 75.9 € |
|
65.49 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Green Cell UPS AIO 600VA 360W“Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.0 € |
|
65.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Green Cell UPS06Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
66.12 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
66.12 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Green Cell UPS06 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 600 VA 360 .. |
|
66.90 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Green Cell UPS06Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
69.43 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
69.43 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Green Cell UPS06 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 600 VA 360 .. |
|
70.12 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Green Cell UPS06 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 600 .. |
|
71.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
71.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
Green Cell UPS06 nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) Line-Interactive 600 VA.. |
|
72.04 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Green Cell UPS06 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,99.. |
|
72.09 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Green Cell UPS06, 600VA 360W UPS06 |
|
72.65 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
72.65 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
„Green Cell“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) „AiO“ 600 VA 360 WDaugiau |
|
74.00 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Green Cell Žalias Cell GREENCELL UPS06 UPS Žalias Cell AiO su LCD 600VADaugiau |
|
74.86 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
74.86 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Green Cell UPS06 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 600 VA 360 .. |
|
74.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
74.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Green Cell UPS06 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 600 .. |
|
77.24 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
„Green Cell UPS06“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), interaktyvus, 600 VA.. |
|
81.73 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Green Cell UPS06 nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) Linijinis-interaktyvus .. |
|
81.90 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Green Cell Green Cell UPS06 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Intera.. |
|
85.81 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
85.81 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Green Cell UPS AiO 600VA 360W |
|
93.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
93.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis (UPS) - Green Cell UPS06 600 VA 360 W 6 AC I.. |
|
94.19 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 08:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GREEN CELL |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5902701419721 |
| Gamintojo kodas | ups06 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 5min. |
| Galingumas (VA) | 600 |
| Galingumas | 360w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 3kg |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v; įėjimo įtampos ribos: 162 - 290 v; įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz |
| Išvesties jungtys | usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | - |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Įvesties įtampa | 162 - 290v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 9cm |
| Plotis | 19cm |
| Gylis | 27cm |
| Korpusas | compact |
| Palaikomos technologijos | greenpower ups |
| Rodyti daugiau | |





































