Green Cell AiO UPS07 800VA, 480 W kaina
Green Cell AiO UPS07 800VA, 480 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell AiO 800VA, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 81.9 € |
|
70.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
70.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Atsarginio maitinimo šaltinis Green Cell, 800V A, 480 WTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
80.41 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Green Cell AiO 800VA LCD linijinis interaktyvus akumuliatorius 0,8 kVA 480 W 6 A.. |
|
62.05 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Green Cell Žalias Cell GREENCELL UPS07 UPS Žalias Cell AiO su LCD 800VA |
|
70.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
70.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell AiO 800VA, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 81.9 € |
|
70.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
70.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell AiO 800VA, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 81.9 € |
|
70.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
70.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Green Cell AiO 800VA LCD „Line-Interactive“ 0,8 kVA 480 W 6 AC išvestis(ys / čių.. |
|
72.63 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Green Cell UPS07Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
72.66 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
72.66 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Green Cell UPS07Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
76.29 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
76.29 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Green Cell AiO 800VA LCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8.. |
|
79.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
79.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Atsarginio maitinimo šaltinis Green Cell, 800V A, 480 WTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
80.41 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GREENCELL UPS AiO 800VA 480W | UPS07 |
|
81.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
81.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
„Green Cell“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) „AiO“ 800 VA 480 W |
|
84.00 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Green Cell UPS07, 800VA 480W UPS07 |
|
84.34 €
8 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 8 d.d. |
84.34 €
8 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 8 d.d. |
GREENCELL UPS AiO 800VA 480W |
|
86.60 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
86.60 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
„Green Cell“ daugiafunkcis įrenginys, 800 VA LCD, interaktyvus, 0,8 kVA, 480 W, .. |
|
88.91 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS GREENCELL UPS07 AiO z LCD 800VA |
|
91.70 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS 480W 12V/230Vac Green Cell |
|
107.90 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
107.90 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Uninterruptible power supply UPS Green Cell AiO 800VA 480W UPS07 |
|
169.94 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
169.94 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 19:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GREEN CELL |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5902701419738 |
| Gamintojo kodas | ups07 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 800 |
| Galingumas | 480w |
| Tipas | akumuliatoriai |
| Svoris | 4kg |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | lcd ekranas; 6 schuko lizdai; usb jungtis; reakcijos laikas 2–6 ms; nominalus įėjimas 230 v; 50/60 hz |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | usb-b |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Įvesties įtampa | 162 - 290v |
| Aukštis | 9cm |
| Plotis | 19cm |
| Gylis | 27cm |
| Korpusas | compact |
| Rodyti daugiau | |

















































