Green Cell AGM18 12V 2.3Ah kaina
Green Cell AGM18 12V 2.3Ah kaina
UPS akumuliatorius Green Cell AGM18, 2.3 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.39 € |
|
15.41 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
AGM VRLA Green Cell 12V 2.3Ah maitinimo baterijaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.2 € |
|
15.41 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Green Cell AGM18 UPS akumuliatorius 12 V 2,3 AhPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
11.91 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
11.91 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
UPS akumuliatorius Green Cell AGM18, 2.3 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.39 € |
|
15.41 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS akumuliatorius Green Cell AGM18, 2.3 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.39 € |
|
15.41 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
AGM VRLA Green Cell 12V 2.3Ah maitinimo baterijaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.2 € |
|
15.41 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Green Cell Žalias Cell Žalias CELL Baterija AGM 12V 2,3 Ah |
|
17.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
17.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Techninės priežiūros nereikalaujantis AGM VRLA Green Cell AGM18 12V 2,3Ah akumul.. |
|
23.97 €
|
Į parduotuvę liumenai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 00:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GREEN CELL |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5903317223986 |
| Talpa | 2.3ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | industrinis |
| Paleidimo srovė | -a |
| Ilgis | 179mm |
| Plotis | 350mm |
| Aukštis | 66mm |
| Gamintojo kodas | agm18 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |






























