Gravity GT18 kaina
Gravity GT18 kaina
UNISEKSINIS IŠMANUSIS LAIKRODIS GRAVITY GT18-1 - BLUETOOTH PRISIJUNGIMAI, PAPILD..Daugiau |
|
25.20 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Išmanusis laikrodis UNISEX GRAVITY GT18-2 - ROZMOWY BLUETOOTH, DODATKOWY PASEK (..Daugiau |
|
27.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
27.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SMARTWATCH UNISEX GRAVITY GT18-1 - ROZMOWY BLUETOOTH, DODATKOWY PASEK (sg036a)Daugiau |
|
50.81 €
|
Į parduotuvę technomada.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-17 12:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Gravity |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5900148052372 |
| Suderinamumas | android 5.0+ ir ios 9.0+ |
| Riešo apimtis (cm) | 140 - 190 |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Ilgis | 142cm |
| Plotis | 30mm |
| Aukštis | 12mm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Ąžuolo masyvo blokas, instrukcija (en), Įrankai |
| Kita informacija | atsparus vandeniui |
| Svoris | 1g |






















